Kaltura (7.x-3.2-alpha1) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: new
my: အသစ်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: File
my: ဖိုင်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: search
my: ရှာဖွေရန်

en: Error
my: အမှား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Other
my: အခြား

en: Server settings
my: ဆာ​ဗာ​အား​တည်ဆောက်​ပြင်ဆင်​ထား​ပုံ

en: ,
my: .

en: - All -
my: - အားလုံး -
