Kaltura (7.x-3.2-alpha1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: new
os: ног

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Import
os: Импорт
