Kaltura (7.x-3.2-alpha1) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: title
si: මාතෘකාව

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: File
si: ගොනුව

en: Password
si: මුරපදය

en: Image
si: රූපය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Server settings
si: Server සැකසුම්

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Completed @current of @total.
si: @total න් @count ක් සම්පුර්ණ කර ඇත.
