Kaltura (7.x-3.2-alpha1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Action
sr: Акција

en: Categories
sr: Категорије

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Import
sr: Увоз

en: Error
sr: Грешка

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Server settings
sr: Подешавања сервера

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Status report
sr: Извештај о стању

en: Completed @current of @total.
sr: Завршено @current од @total.
