Kaltura (7.x-3.2-alpha1) - en to te translation catalogue (35 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Action
te: చర్య

en: new
te: కొత్త

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: File
te: ఫైల్

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Country
te: దేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Import
te: దిగుమతించు

en: search
te: వెతుకు

en: Error
te: సమస్య

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Click here
te: ఇక్కడ నొక్కండి

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి

en: General
te: సాధారణ

en: here
te: ఇక్కడ

en: Other
te: ఇతర

en: Close
te: మూసివేయి

en: Server settings
te: సర్వరు అమరికలు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: cancel
te: రద్దుచేయి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Status report
te: పరిస్ధితి నివేదిక

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Completed @current of @total.
te: @total లో @current పూర్తయినవి
