Kaltura (7.x-3.2-alpha1) - en to ug translation catalogue (32 entries)

en: Title
ug: تىما

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Submit
ug: يوللاش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Image
ug: سۈرەت

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Error
ug: خاتالىق

en: All
ug: ھەممە

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Other
ug: باشقا

en: Close
ug: يېپىش

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Website
ug: تور بەت

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Thumbnail Width
ug: كىچىك كۆرۈنۈش كەڭلىكى

en: Thumbnail Height
ug: كىچىك كۆرۈنۈش ئېگىزلىكى

en: Status report
ug: تور بېكەتنىڭ يۈرگۈزىلىش دوكلاتى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Add Media
ug: مېدىيا قوشۇش
