Kaltura (7.x-3.2-alpha2) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Action
km: អំពើ

en: new
km: ថ្មី

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Import
km: នាំចូល

en: search
km: ស្វែងរក

en: Error
km: កំហុស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Close
km: បិទ

en: Server settings
km: ការកំណត់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: Status report
km: របាយការណ៍​ស្ថានភាព

en: Completed @current of @total.
km: បាន​បញ្ចប់ @current of @total.
