Kaltura (7.x-3.2-alpha2) - en to nn translation catalogue (32 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: title
nn: tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: new
nn: ny

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Download
nn: Last ned

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Country
nn: Land

en: Image
nn: Bilete

en: Import
nn: Importer

en: search
nn: søk

en: Error
nn: Feil

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Phone
nn: Telefon

en: here
nn: her

en: Other
nn: Andre

en: Close
nn: Lukk

en: Server settings
nn: Tenarinnstillingar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: cancel
nn: avbryt

en: Apply
nn: Bruk

en: Status report
nn: Statusrapport

en: - All -
nn: - Alle -

en: Completed @current of @total.
nn: Fullført @current av @total.
