Kaltura (7.x-3.2-alpha2) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Action
sq: Veprimi

en: new
sq: i ri

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Import
sq: Importo

en: search
sq: kërko

en: Error
sq: Gabim

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: Other
sq: Tjetër

en: Server settings
sq: Parametrat e Serverit

en: Status report
sq: Raporti i gjendjes
