Kaltura (7.x-3.2-alpha2) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: title
th: ชื่อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: new
th: ใหม่

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: File
th: ไฟล์

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Country
th: ประเทศ

en: Import
th: นำเข้า

en: search
th: ค้นหา

en: Error
th: ผิดพลาด

en: All
th: ทั้งหมด

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Company
th: บริษัท

en: General
th: ทั่วไป

en: Other
th: อื่นๆ

en: Close
th: ปิด

en: Server settings
th: การตั้งค่าเซิร์ฟเวอร์

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Website
th: เว็บไซต์

en: cancel
th: ยกเลิก

en: Server Status
th: สถานะของ Server

en: Status report
th: รายงานสถานะเว็บไซต์

en: Completed @current of @total.
th: เสร็จสิ้น @current จาก @total
