Kaltura (7.x-3.2) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: title
mn: гарчиг

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: new
mn: шинэ

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Image
mn: Зураг

en: Import
mn: Импорт хийх

en: search
mn: хайх

en: Error
mn: Алдаа

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Server settings
mn: Сервер (буюу үйлчлэгч тооцоолуур)-ийн тохиргоо.
