Kaltura (7.x-3.2-alpha1) - en to cs translation catalogue (53 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: title
cs: nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Action
cs: Akce

en: new
cs: novinka

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Categories
cs: Kategorie

en: File
cs: Soubor

en: Password
cs: Heslo

en: Country
cs: Země

en: Image
cs: Obrázek

en: search
cs: vyhledávání

en: Error
cs: Chyba

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Phone
cs: Telefon

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Company
cs: Společnost

en: General
cs: Obecné

en: here
cs: zde

en: Other
cs: Jiné

en: Close
cs: Zavřít

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Server settings
cs: Nastavení serveru

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Website
cs: Webová stránka

en: New
cs: Nové

en: cancel
cs: zrušit

en: Apply
cs: Použít

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Offset
cs: Posun

en: Status report
cs: Hlášení stavu

en: Importing...
cs: Probíhá import...

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Completed @current of @total.
cs: Dokončeno @current z @total.

en: Add media
cs: Přidat média

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Notification URL
cs: URL pro notifikace
