Kaltura (7.x-3.0-beta2) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: title
hy: վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Action
hy: Գործողություն

en: new
hy: նոր

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Image
hy: Նկար

en: search
hy: որոնել

en: Error
hy: Սխալ

en: Page
hy: Էջ

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Status report
hy: Կարգավիճակի հաշվետվություն

en: Add Media
hy: Ավելացնել մեդիա

en: Add media
hy: Ավելացնել մեդիա
