Kaltura (7.x-3.2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Categories
mk: Категории

en: Import
mk: Внесување

en: search
mk: барање

en: Status report
mk: Извештај за статус

en: - All -
mk: - Сите -
