Kaltura (7.x-3.2) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: title
ne: शिर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Action
ne: कारवाही

en: new
ne: नयाँ

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: search
ne: खोज

en: Error
ne: त्रुटि

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Server settings
ne: सर्भर सेटिंग
