Kanji (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: content
fi: sisältö

en: content top
fi: sisällön yläosa

en: content bottom
fi: sisällön alaosa

en: header
fi: ylätunniste

en: Footer message
fi: Alatunnisteviesti

en: Search box
fi: Hakukenttä

en: 1 comment
fi: 1 kommentti

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: You are here
fi: Olet täällä

en: No comments available.
fi: Kommentteja ei ole saatavilla.

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Submitted by !username on !datetime
fi: Lähettänyt !datetime käyttäjä !username

en: Subscribe to @feed-title
fi: Tilaa RSS-syöte aiheesta @feed-title

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Close overlay
fi: Sulje päällys
