Kanji (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: content
jv: kontén

en: header
jv: irahan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: No comments available.
jv: Ora ānā komèntar sing cumawis.

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime

en: Subscribe to @feed-title
jv: Langganan @feed-title

en: Close overlay
jv: Nutup overlay
