Kanji (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: content
mr: मजकूर

en: 1 comment
mr: १ प्रतिक्रिया

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: No comments available.
mr: टिप्पणी उपलब्ध नाही
