Kanji (7.x-1.1-beta2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Home
uk: Головна

en: content
uk: матеріал

en: content top
uk: Вгорі над змістом

en: content bottom
uk: Знизу під змістом

en: header
uk: заголовок

en: Footer message
uk: Повідомлення внизу сторінки

en: Search box
uk: Рядок пошуку

en: Add new comment
uk: Додати коментар

en: You are here
uk: Ви є тут

en: No comments available.
uk: Немає коментарів.

en: Primary tabs
uk: Первинні вкладки

en: header top
uk: Сторінка допомоги

en: Subscribe to @feed-title
uk: Підписатися на @feed-title

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Close overlay
uk: Закрити накладення

en: Kanji
uk: Кандзі
