Kanji (7.x-1.1-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Home
vi: Trang chủ

en: content
vi: nội dung

en: Footer message
vi: Thông điệp phần chân

en: Search box
vi: Hộp tìm kiếm

en: Add new comment
vi: Bình luận

en: No comments available.
vi: Không có bài bình luận nào.

en: Highlighted
vi: Nổi bật
