Kanji (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: content
et: sisu

en: header
et: päis

en: Footer message
et: Jaluse tekst

en: Search box
et: Otsinguväli

en: 1 comment
et: 1 kommentaar

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: You are here
et: Sa oled siin

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Subscribe to @feed-title
et: Liitu @feed-title vooga

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Close overlay
et: Sulge ülekate
