Kanji (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: content
nl: inhoud

en: content top
nl: inhoud bovenkant

en: content bottom
nl: inhoud onderkant

en: header
nl: kop

en: Footer message
nl: Voettekst

en: Search box
nl: Zoekvak

en: 1 comment
nl: 1 reactie

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: You are here
nl: U bent hier

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: sidebar first
nl: eerste zijbalk

en: header top
nl: header-top

en: preface top
nl: voorwoord bovenkant

en: postscript bottom
nl: nawoord onderkant

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: Subscribe to @feed-title
nl: Abonneer op @feed-title

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Close overlay
nl: Overlay sluiten
