Kanji (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: header
dz: མགོ་ཡིག

en: Footer message
dz: མཇུག་ཡིག་འཕྲིན་དོན།

en: Search box
dz: འཚོལ་ཞིབ་སྒྲོམ།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: No comments available.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་ཐོབ་མ་ཚུགསཔ།
