Kanji (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: content
mg: votoatiny

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: No comments available.
mg: Tsy misy heviteny.

en: Submitted by !username on !datetime
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime

en: Highlighted
mg: Vaomarika
