Kanji (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: content
th: เนื้อหา

en: header
th: ส่วนหัวด้านบนของเว็บไซต์

en: Footer message
th: ข้อความส่วนท้าย

en: Search box
th: กล่องค้นหา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: Subscribe to @feed-title
th: ลงชื่อรับข่าว @feed-title

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
