Kanji (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: content
ja: コンテンツ

en: content top
ja: コンテンツ上部

en: content bottom
ja: コンテンツ下部

en: header
ja: ヘッダー

en: Footer message
ja: フッターメッセージ

en: Search box
ja: 検索ボックス

en: 1 comment
ja: 1 コメント

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: You are here
ja: 現在地

en: No comments available.
ja: コメントはありません。

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Submitted by !username on !datetime
ja: 作成者:!username 作成日:!datetime

en: Subscribe to @feed-title
ja: @feed-title を購読する

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Close overlay
ja: オーバーレイを閉じる
