Kanji (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: content
ro: conţinut

en: Footer message
ro: Mesaj footer

en: Search box
ro: Câmp de căutare

en: 1 comment
ro: 1 comentariu

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: You are here
ro: Eşti aici

en: No comments available.
ro: Nu sunt comentarii disponibile.

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Submitted by !username on !datetime
ro: Trimis de !username la !datetime

en: Subscribe to @feed-title
ro: Abonare la @feed-title

en: Highlighted
ro: Evidențiat
