Kanji (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Home
ru: Главная

en: content
ru: содержимое

en: content top
ru: над содержимым

en: content bottom
ru: под содержимым

en: header
ru: шапка

en: Footer message
ru: Сообщение внизу страницы

en: Search box
ru: Строка поиска

en: 1 comment
ru: 1 коментарий

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: You are here
ru: Вы здесь

en: No comments available.
ru: Комментарии отсутствуют.

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: sidebar first
ru: боковая панель первая

en: header top
ru: над заголовком

en: preface top
ru: над предисловием

en: postscript bottom
ru: под постскриптумом

en: Submitted by !username on !datetime
ru: Опубликовано !datetime пользователем !username

en: Subscribe to @feed-title
ru: Подписаться на @feed-title

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Close overlay
ru: Закрыть слой
