Kanji (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: header
hi: शीर्षलेख

en: Footer message
hi: पाद संदेश

en: Search box
hi: खोज डब्बा

en: 1 comment
hi: १ टिप्पणी

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: No comments available.
hi: कोई कमेन्ट उपलब्ध नहीं है|

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Close overlay
hi: ओवरले को बंद
