Kanji (7.x-1.7) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: content
eo: enhavo

en: Footer message
eo: Malsupra teksto

en: Search box
eo: Serĉkampo

en: 1 comment
eo: 1 komento

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: No comments available.
eo: Neniuj komentoj estas haveblaj.

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
