Kanji (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: content
hu: tartalom

en: content top
hu: tartalom teteje

en: content bottom
hu: tartalom alja

en: header
hu: fejléc

en: Footer message
hu: Lábléc üzenet

en: Search box
hu: Keresés doboz

en: 1 comment
hu: 1 hozzászólás

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: sidebar first
hu: első oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: header top
hu: fejléc teteje

en: sidebar second
hu: második oldalsáv

en: preface top
hu: előszó teteje

en: postscript bottom
hu: utószó alja

en: Submitted by !username on !datetime
hu: Beküldte !username – !datetime

en: Subscribe to @feed-title
hu: Feliratkozás @feed-title csatornára

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Close overlay
hu: Átfedés bezárása
