Kanji (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: content
lt: turinys

en: content top
lt: turinio viršus

en: content bottom
lt: turinio apačia

en: header
lt: antraštė

en: Footer message
lt: Poraštės žinutė

en: Search box
lt: Paieškos langelis

en: 1 comment
lt: 1 komentaras

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Subscribe to @feed-title
lt: Užsiprenumeruoti @feed-title

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Close overlay
lt: Uždaryti sluoksnį
