Kanji (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: header
kn: ಶಿರೋ ಲೇಖ
