Kanji (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: 1 comment
ml: ഒരു അഭിപ്രായം
