Kanji (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Home
ca: Inici

en: content
ca: contingut

en: header
ca: capçalera

en: Footer message
ca: Missatge del peu

en: Search box
ca: Caixa de recerca

en: 1 comment
ca: 1 comentari

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: No comments available.
ca: No hi ha comentaris disponibles.

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: sidebar first
ca: primera barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Subscribe to @feed-title
ca: Subscriu-te al @feed-title

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Close overlay
ca: Tanca la capa
