Kanji (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: content
cy: cynnwys

en: Footer message
cy: Neges troedyn

en: Search box
cy: Blwch chwilio

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: You are here
cy: Rydych yma

en: No comments available.
cy: Dim sylwadau ar gael

en: Subscribe to @feed-title
cy: Tanysgrifiwch i @feed-title
