Kanji (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: content
he: תוכן

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Footer message
he: הודעה בתחתית האתר

en: Search box
he: תיבת חיפוש

en: 1 comment
he: תגובה 1

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Subscribe to @feed-title
he: הרשם ל-@feed-title

en: Highlighted
he: מובלט
