Kanji (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: content
ug: مەزمۇن

en: header
ug: باش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: No comments available.
ug: ئىنكاس يوق.

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
