Kanji (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: content
eu: edukia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: content top
eu: goi edukia

en: content bottom
eu: behe edukia

en: header
eu: goiburua

en: Footer message
eu: Orri-oinako mezua

en: Search box
eu: Bilaketa kutxa

en: 1 comment
eu: Iruzkin 1

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: No comments available.
eu: Ez dago iruzkinik eskuragarri.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
