Kanji (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: No comments available.
gu: કોઈ ટિપ્પણીઓ ઉપલબ્ધ નથી.
