Kanji (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: header
ku: سەرینە

en: Footer message
ku: په‌یامی خواره‌وه‌

en: Search box
ku: سنووقی گەڕان

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: No comments available.
ku: هیچ بۆچوونێک نیه‌

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی
