Kanji (7.x-2.2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Home
nn: Heim

en: content
nn: innhald

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: header
nn: Topptekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: No comments available.
nn: Ingen kommentarar er tilgjengelege

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.

en: Subscribe to @feed-title
nn: Abonner på @feed-title

en: Highlighted
nn: Utheva
