Kanji (7.x-3.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: content
ast: conteníu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: header
ast: cabecera

en: Footer message
ast: Mensaxe pal pie

en: Search box
ast: Caxa de gueta

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
