Kanji (7.x-3.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Home
bs: Početna

en: content
bs: sadržaj

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: 1 comment
bs: 1 komentar

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: No comments available.
bs: Nema dostupnih komentara.

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
