Kanji (7.x-3.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: 1 comment
my: မှတ်ချက် ၁ ခု ရှိပါသည်။

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏
