Kanji (7.x-3.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Home
sl: Domov

en: content
sl: vsebine

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: header
sl: glava

en: Footer message
sl: Sporočilo v nogi strani

en: Search box
sl: Iskalnik

en: 1 comment
sl: 1 komentar

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki
