Kanji (7.x-3.0-beta2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: header
bo: འགོ་བརྗོད

en: 1 comment
bo: དཔྱད་གཏམ༡།

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: No comments available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་འདུག

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Close overlay
bo: ཕྱི་རིམ་ཁ་རྒྱག
