Kanji (7.x-3.0-beta2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: content
el: ύλη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: header
el: κεφαλίδα

en: Footer message
el: Μήνυμα στο υποσέλιδο

en: Search box
el: Πλαίσιο αναζήτησης

en: 1 comment
el: 1 σχόλιο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: No comments available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα σχόλια.

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Submitted by !username on !datetime
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Subscribe to @feed-title
el: Εγγραφή στη @feed-title

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Close overlay
el: Κλείσιμο της υπέρθεσης
