Kanji (7.x-3.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: 1 comment
ka: 1 კომენტარი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: No comments available.
ka: კომენტარები არ არსებობს.
