Kanji (7.x-3.0-beta2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: content
oc: contengut

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: header
oc: entèsta

en: Footer message
oc: Messatge de pè de pagina

en: Search box
oc: Camp de recèrca

en: 1 comment
oc: 1 comentari

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: No comments available.
oc: Cap de comentari pas disponible.

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: Subscribe to @feed-title
oc: Soscriure a @feed-title

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Close overlay
oc: Tampar l'avant plan
